TWOJA PRYWATNOŚĆ - NASZE ZOBOWIĄZANIA

W centrum wszystkich naszych działań jesteś Ty.  Naszym celem jest utrzymanie Twojego zaufania i pewności poprzez traktowanie Twoich danych osobowych z szacunkiem oraz umożliwienie Ci kontroli nad nimi.

To ważne, abyś wiedział, jakie dane osobowe edma.art Edward Małek z siedzibą ul. Flisaków 8, ,39-300 Mielec, wpisanego do CEIDG, NIP 817 107 87 63, REGON 690399111 (dalej „my” ) zbiera o Tobie oraz w jaki sposób są one przez nas wykorzystywane.

Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby te objaśnienia były krótkie i łatwe do zrozumienia.  Jeżeli jednak chcesz uzyskać dalsze informacje lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym Administratorem Ochrony Danych, korzystając z informacji w rozdziale „Kontakt” poniżej.

Poinformujemy Cię o wszelkich poważniejszych zmianach w naszych praktykach ochrony prywatności. Jeżeli będzie to konieczne, poprosimy Cię również o wyrażenie zgody. 

 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH

Niniejsza Informacja o Ochronie Danych została przygotowana z myślą o Tobie.  To, jak odnosi się ona do Ciebie, zależy od rodzaju Twojej relacji z nami.  Na przykład, jeśli:

 1. kupujesz bilet na jedno z naszych wydarzeń poprzez naszą stronę internetową (edmaart.pl, edma.art.pl, musicalmetro.pl) administratorem Twoich danych osobowych będzie  ABI PLUS KRZYSZTOF FREJMAN z siedzibą w Zielonej Górze (65-086), przy ulicy Zamkowej 7/4a, wpisanego do CEIDG, NIP: 9291241746, adres e-mail: pomoc@abilet.pl, nr telefonu 68 320 20 60.
 2. kiedy przeglądasz nasze strony, używamy plików cookie, aby poznać Twoje indywidualne preferencje i w miarę możliwości zaoferować Ci bezproblemową obsługę.  
 3. kiedy zapisujesz się do naszego newslettera administratorem Twoich danych osobowych jesteśmy my

Jakie informacje posiadamy i skąd je uzyskujemy.

Zbieramy i przechowujemy różne rodzaje informacji o Tobie w czasie, gdy tworzysz konto, kupujesz bilety, kontaktujesz się z nami i korzystasz z naszych stron internetowych, aplikacji i mediów społecznościowych. 

Jak wykorzystujemy Twoje informacje.

Zbieramy i wykorzystujemy Twoje informacje z wielu różnych powodów, takich jak umożliwienie Ci udziału w wydarzeniach, które uwielbiasz, przesyłanie wiadomości, w celach marketingowych oraz w innych, zgodnie z wymogami prawa. 

Komu przekazujemy informacje.

Twoje informacje możemy przekazać Partnerom Wydarzeń – takim jak artysta, organizator, miejsce imprezy – jak również innym osobom trzecim zaangażowanym w świadczenie usługi. 

Twoje wybory i Twoje prawa

Do Twoich praw należy m.in. prawo wyboru, czy chcesz otrzymywać od nas informacje marketingowe.  Ponadto masz prawo dostępu do informacji, które posiadamy na Twój temat.

Jak chronimy Twoje informacje.

Zawsze podejmujemy kroki, aby zapewnić ochronę Twoich informacji oraz usunąć je w bezpieczny sposób, kiedy nie są nam już potrzebne.

Pytania i uwagi.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące tej informacji, lub chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane, skontaktuj się z nami. 

 

Jakie informacje posiadamy i skąd je uzyskujemy

 • Kiedy korzystasz z naszych stron internetowych,  zbieramy informacje takie jak Twoja przeglądarka i urządzenie, Twój adres IP, lokalizacja, strona, z której Cię przekierowano, do czego wykorzystujesz i nie wykorzystujesz naszą stronę lub strona, którą odwiedzasz po opuszczeniu naszej. 
 • Kiedy korzystasz z funkcjonalności mediów społecznościowych powiązanych z naszą stroną internetową i gdy publikujesz posty na platformach mediów społecznościowych, te strony mediów społecznościowych przekażą nam pewne informacje na Twój temat.
 • W nielicznych przypadkach, gdy uzyskujemy dane osobowe od dzieci, zawsze prosimy o zgodę rodziców. Takie informacje uzyskujemy wyłącznie w celach, które wskazujemy w czasie ich zbierania.  

 

Jak i w jakim celu wykorzystujemy Twoje informacje

1. W celu wysyłania newslettera

Korzystamy tylko z informacji, które nam podajesz, w celu wysłania Newslettera i e-mail marketingu.

2. Dla naszych uzasadnionych interesów gospodarczych

 • Dla naszych celów marketingowych, chyba że tego rodzaju marketing wymaga Twojej zgody
 • W celu przesyłania Ci wiadomości e-mail związanych z obsługą klienta, w tym potwierdzeń rezerwacji oraz przypomnień o wydarzeniach..  
 • W celu zapewnienia bezpieczeństwa działań naszych oraz naszych Partnerów Wydarzeń.  

Kiedy wyraziłeś zgodę 

 • W celu przedstawiania Ci informacji lub ofert dotyczących nadchodzących wydarzeń, produktów lub usług – pocztą elektroniczną, platformy mediów społecznościowych. 

 

Komu przekazujemy Twoje dane

 • Naszym usługodawcom zewnętrznym (niekiedy nazywanym podmiotami przetwarzającymi dane), takim jak dostawcy usług e-mail marketignowych
 • Współorganizatorom albo partnerom naszych wydarzeń, którzy organizują albo świadczą określone usługi w ramach wydarzenia (zgodnie z ich politykami prywatności).
 • Osobom trzecim, które dostarczają zakupione przez Ciebie towary lub usługi (np. produkty reklamowe), aby umożliwić im obsługę i realizację Twoich zamówień.
 • Instytucjom rządowym lub innym upoważnionym organom, jeśli zezwala na to lub wymaga tego prawo.

Wszystkim następcom prawnym całej naszej firmy lub jej części.

 

Prawa

Twoje wybory 

Jeżeli udzieliłeś nam zgody, możesz wycofać ją, postępując w sposób opisany poniżej.

 • Każdy newsletter, jaki wysyłamy zawiera możliwość wypisania się w Stopce wiadomości, wystarczy kliknąć "Wypisz się"

Twoje prawa 

Masz także prawo do kontroli sposobu, w jaki wykorzystywane są Twoje informacje osobowe, w tym:

 • Prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych przez nas.
 • Prawo do żądania usunięcia Twoich informacji bądź ograniczenia ich dalszego wykorzystywania.
 • Prawo do żądania kopii posiadanych przez nas informacji o Tobie.
 • Prawo do poprawiania, zmiany lub uaktualniania informacji, które zostały nam przekazane przez Ciebie (jeśli masz u nas konto, możesz zrobić to również poprzez zalogowanie się i uaktualnienie swoich informacji).
 • Prawo do kwestionowania wszelkich decyzji, które podejmujemy w stosunku do Ciebie w sposób zautomatyzowany. Decyzja zautomatyzowana to decyzja podjęta bez ludzkiej interwencji, mająca konsekwencje prawne (np. sprawdzenie zdolności kredytowej). Zwykle nie stosujemy zautomatyzowanego podejmowania decyzji, jeśli jednak tak się stanie, poinformujemy Cię wyraźnie, w jakich sprawach takie decyzje są podejmowane.

Aby skorzystać z któregokolwiek z tych praw, skontaktuj się z Nami. Pamiętaj, że chociaż uważnie oceniamy każdy wniosek, jaki otrzymujemy, Twoje prawa mogą różnić się w zależności o Twojego miejsca zamieszkania, a my nie zawsze musimy uwzględnić Twoje żądania. Jeżeli tak się stanie, wyjaśnimy przyczynę.

 

Ochrona Twoich informacji

Stosujemy środki bezpieczeństwa, aby chronić Twoje informacje. Rodzaj środków bezpieczeństwa zależy od rodzaju zbieranych przez nas informacji.

Twoje informacje przechowujemy tylko tak długo, jak jest to konieczne dla dostarczenia Ci zamawianych usług, dla celów określonych w tej polityce oraz dla celów prawnych, dla których jesteśmy zobowiązani do przechowywania informacji. Twoje informacje usuniemy w bezpieczny sposób, kiedy nie będą one już wymagane dla tych celów, zgodnie z naszą polityką firmową.

 

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących powyższych informacji bądź naszego podejścia do prywatności, oferujemy pomoc naszego administratora ds. prywatności prywatnosc@edmaart.pl

Możesz również skontaktować się z The Bureau of the Inspector General for the Protection of Personal Data – GIODO jednak zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami w pierwszej kolejności, abyśmy mogli spróbować Ci pomóc.

 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.